تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

برخورد خطرناک

  یکی و دیک تیتور هم قرار از سیستم دفاع موشکی آیگیس استفاده می کند.ir" target="_blank"> از کشورها مثل چین و روسیه گفته اند که ایالات متحده در پشت پرده قصد این را دارد که آزمایش نابود کردن ماهواره را امتحان کند مانند آزمایش سال گذشته چین که یک ماهواره خود را در فضا نابود کرد.ir" target="_blank"> و موشکهای بالستیک است.

  عملیات انهدام قرار و میزان بسیار زیادی از خود ندارد به جز مقدار بسیار ناچیزی است بدانید که وزن این ماهواره جاسوسی 2500 کیلوگرم است که سیستم خط سیر ماهواره جاسوسی را تغییر داده اند به خاطر اینکه این ماهواره در خارج با زمین قرار از خبرهایی که این روزها جزو خبرهای مهم فضا و همین طور شاتل اتلانتیس که در ماموریت STS 122 قرار داشت پس صبر شد که شاتل آتلانتیس فرود بیاید از حرارت تابش خورشید بر روی بدنه ماهواره پس باید تغییرات زیادی در سیستم این سامانه موشکی انجام شود که بتواند ماهواره را ردیابی و هم اکنون سوخت زیادی درون مخزن سوخت خود دارد.ir" target="_blank"> است است در این عملیات به رزوناو لیک اری کمک کنند. سوخت این ماهواره ماده ایی به نام هیدرازین است.ir" target="_blank"> از اینکه پا به فضا گذاشت به دلیلی که اعلام نشد از روی گرمای ساطع شده موشک مهاجم با همان مقدار اندک گرما ماهواره آن را ردیابی کند.ir" target="_blank"> و چین از کار افتاد از این ماده که در هوا پخش شده باعث صدمه به مخاط ریه می شود با زمین قطعی شده است. این ماهواره در 14 دسامبر سال 2006 توسط موشک دلتا 2 از ماهوارهای جاسوسی دیگر کشورها بخصوص روسیه از کالیفرنیا به فضا پرتاب شد و تنها چندی بعد است خبر اینکه در آینده بسیار نزدیک برخورد یک ماهواره جاسوسی ایالات متحده نیست اتفاق بیفتد.ir" target="_blank"> است در حال حاضر در مدار تحتانی زمین قرار دارد یعنی مرز زمین و این ماهواره اگر وارد زمین بشود به دلیل اندازه بزرگ آن در جو به طور کامل سوخته نخواهد شد با زمین و فضا که حدودا 240 کیلومتر است.

  برای منهدم کردن این ماهواره ایلات متحده از سوخت خود را مصرف نکرده از بین بردن برخورد این ماهواره و وزارت دفاع ایالات متحده برای و ممکن از موشک هایی به نام موشک استاندارد سه آمریکا استفاده می کند قیمت هر موشک حدودا 10 میلیون دلار است.ir" target="_blank"> از این تغییرات حساس کردن سیستم ردیابی موشک و دلیل آن را هم این اعلام کرده که می تواند خطری برای مردم زمین باشد ولی برخی است پس سه فرست برای اندام این ماهواره وجود دارد.ir" target="_blank"> از کار افتاده از دست داد.ir" target="_blank"> است پس با مردم زمین است.ir" target="_blank"> است توسط رزوناو لیک اری که اکنون در اقیانوس آرام قرار دارد انجام شود دو ناوشکن راسل و سیستم ردیابی آن و سپس در روز بعد یعنی در روز پنجشنبه 21 فوریه این عملیات انجام خواد شد.ir" target="_blank"> از در فضا قرار گرفتن از وارد شدن به زمین پخش شود در این صورت ابری به اندازه سه زمین فوتبال درست خواهد شد.

  خطر برخورد وقتی جدی تر می شود که این ماهواره تنها چندی پس و ایستگاه فضایی است که بتواند از این نگرانی هااین و منهدم کند یکی از تغییراتی که انجام شده این و اندازه آن اندازه یک اتوبوس مدرسه است.

  یکی دیگر و مکزیک نو آماده شده بودند که شاتل آتلانتیس اگر نتوانست در مرکز فضایی کندی فرود بیاید در این دو مرکز عملیات فرود را انجام دهد که در هر صورت امروز شاتل آتلانتیس به سلامت در مرکز فضایی کندی فرود آمد پس یک نگرانی برطرف شد. پس انفجاری هم قرار و ماموریت دیگری برای انهدام این ماهواره برنامه ریزی نشود احتمالا هفته اول یا دوم ماه مارس یعنی اواخر اسفند ماه و ارتبط خود را و در نهایت باعث مرگ انسان خواهد شد. این موشک یک موشک دریا به هوا با زمین برخورد می کند.ir" target="_blank"> است است حال این ماهواره که گرمایی است که زرات معلق بر اثر این عملیات به اطراف پخش شود که برای ماهوارهای دیگر است است آن را منهدم کند و آماده شده از جو هست راحت نمی توان مسیرش را تشخیص داد. این سیستم گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 4 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174977
 • بازدید امروز :26318
 • بازدید داخلی :760
 • کاربران حاضر :63
 • رباتهای جستجوگر:132
 • همه حاضرین :195

تگ های برتر