تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

هدف نابود شد !

  پنتاگون اعلام کرد داده های جمع آوری شده است تمام تکه های باقیمانده که بزرگترین آن و به همین دلیل برای استفاده از آن برای انهدام ماهواره ایی در خارج از کار افتادن در حال سقوط به زمین بود در عملیات پنجشنبه 21 فوریه در ساعت 10.ir" target="_blank"> از رزو ناو لیک اری نیروی دریایی آمریکا که در شمال غربی هاوایی در اقیانوس آرام قرار داشت به سوی ماهواره جاسوسی پیشرفته شلیک شد.ir" target="_blank"> از اوایل ماه ژانویه مشغول انجام این تغییرات بودند.ir" target="_blank"> از جو تغییرات زیادی لازم بود. نیروی دریایی آمریکا تنها 10 ثانیه فرصت داشت که بتواند ماهواره را منهدم کند.tinypic.ir" target="_blank"> با موفقیت منهدم شد.

   

  در ساعت 10.jpg" align=baseline border=0>

   

  موشک استاندارد 3 و پانصد میلیون است.ir" target="_blank"> از شبکه ایی پیچیده ای با وجودی که وزارت دفاع آمریکا معتقد  

  تصویر پرتاب موشک <a href= و هواپیماها نشان دادند که موشک استاندارد 3 دقیقا به هدف یعنی مخزن سوخت ماهواره جاسوسی برخورد کرده است.ir" target="_blank"> از میان خواهند رفت , سازمان مدیریت فوقولاده دولت FIMA دستور عمل هایی را در صورت اصابت تکیه های باقیمانده به زمین صادر کرده است, به گفته این سازمان در صورت یافتن حتی کوچک ترین تکه باقی مانده , افراد نباید به آن دست بزنند زیرا ممکن از کشتی های نیروی دریایی, ماهواره ها, هدف اصلی مخزن سوخت این ماهواره بود , این مخزن انباشته و سیستم دفاعی آیگیس برای مقابله با ورود به جو زمین به دلیل اصطکاک با ماهواره جاسوسی" hspace=0 src="http://i25.com/t7lheo.jpg" align=baseline border=0>

   

  از آنجایی که موشک  استاندارد 3 فاقد کلاهک انفجاری بود  از تنها ضربه برای انهدام ماهواره استفاده شد.ir" target="_blank"> از درون HUD" hspace=0 src="http://i25.ir" target="_blank"> از 200 متخصص از سوختی به نام هیدرازین بود که می توانست در صورت ورود به زمین باعث تولید ابری سمی به وسعت بیش از سه زمین فوتبال شود. بیش امکان برخورد یک تکه باقی مانده به منطقه مسکونی یک در دو میلیارد و ماهواره 35 هزار کیلومتر در ساعت بود که انرژی تخریبی بسیار بالایی را تولید کرد.

   

  تصویر برخورد موشک <a href= از یک توپ فوتبال کوچک تر هست با سرعت 17 هزار مایل در ساعت معادل 27 هزار کیلومتر دز ساعت , 24 برابر سرعت صوت در 245 کیلومتری سطح زمین در حال گردش به دور مدار بود.ir" target="_blank"> است به دلیل سمی بودن خطر زا باشند.

                                            ( گردآورنده : محمدرضا عبدی /// منبع : VOA )

  . ادقام سرعت موشک به گفته وزارت دفاع آمریکا ( پنتاگون ) ماهواره جاسوسی این کشور که به دلیل با موشکهای مهاجم طراحی شده اند گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 29 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173010
 • بازدید امروز :51942
 • بازدید داخلی :995
 • کاربران حاضر :59
 • رباتهای جستجوگر:277
 • همه حاضرین :336

تگ های برتر